FİRARİ MÜRDÜM ÇİÇEĞİ kitabım ÇIKTI okudunuz mu ?

11.1.12

Terazi Burcu 23 Eylül-22 Ekim 2012


Terazi'nin Satürn beraberliği 2012'de Ekim başına kadar devam edecek. Yani Satürn geçen yıl yaptıklarını, sınadıklarını, hatırlattıklarını ve uyardıklarını yeni gelişmelerle sürdürecek. Ekim'den sonra ama daha uygunu Kasım sonundan itibaren sakin kafayla oturup geçen süreci bir gözden geçirin, varsa güvendiğiniz birileriyle beraber olun ve danışın. 2012 sizin için bilanço yılı olacak.
ONU TANIYIN:
Burçlar kuşağının yedinci burcu. Güzellik, sanat ve denge sembolu. Burcun insanları saygın ve aranılır olma kumkumasıdırlar ve bu isteklerinden dolayı nazlı, işveli, şirin ve çekici olmaya çaba gösterirler. Terazi insanı sürekli birşeyler yapmak isteyen biridir ve hakikaten genelde hep meşgul ve doludur. Ama ilginçtir, bu ortam için daima başkalarına ihtiyacı vardır ve hep bu kişiyi arar çünkü birçok Terazi, tek başına başladığı bir işi tek başına götürmeği bir türlü beceremez. Terazi insanları bilgi ve ruhsal yönden gelişmenin bilgisi peşindedir, bunu yaparken de mantık ön plandadır. Terazinin bir yeteneği de çevrelerrinde oluşan olayları iyi analiz edebilmesidir ve iyi bir demogogtur.
Bu yüzden Terazi ile tartışırken dikkatli olunmalıdır. Konunun nasıl değiştiğini anlayamazsınız. Psikoloji, insan ilişkileri, davranış bilimleri ve bu tür konular onların ilgisini çeker. Terazi insanları, bildiklerini başkalarına aktarmakdan öğütlerde bulunmaktan ve çevrelerine yardım etmekten çok hoşlanırlar. Özellikle de onun öğütlerini dinlemişseniz bu ona ayrı bır zevk verır. iyi bir arabulucu ve barış çözümleyicisidir, bir diğer özelliği de çabuk sinirlenmemeleridir fakat bir kere sinirlendiklerinde işte o zaman yandınız, dilinden kurtulmanız olanaksızdır çünkü ağzına geleni düşünmeden söyler ve çok kırıcı olabilir. Burcun insanı için edindiği deneyimleri kullanmak ayrı bir önem taşır. Ancak, deneylerini onlarla paylaşmayan insanlara aşırı kızar yine de kızgınlıkları çok sürmez

SİMGE KİŞİLİĞİNİZ: Sting
ELEMENT : Hava
ÖZELLiĞi : Doğrucu
YÖNETiCi GEZEGEN : Venüs
METALİ : Bakır
RENGi : Mavi ve pembenin tonları
DEĞERLi TAŞI : Safir - Mercan - Opal
HAYVAN : Timsah, yabani tavşan, güvercin, ev hayvanları
ORGAN : Böbrekler, pankreas, karaciğer, kalça, yumurtalıklar,östrojen hormonu
ÇiÇEĞi : Çeşitli güller, Palmiye ağaçları, Nilüfer
SAYISI : 6
UĞURLU GÜNÜ : Cuma
ANAHTAR KELiMESi : “Ben dengelerim, güzellik bakınca farkedilmelidir”

YOKSUN KALMAYIN:
Temiz ve saf hava - Güzellik, güzel ve zarif olan herşey, güzellik salonları,kozmetik - Timsah derisi - Bakır ve bakır eşyalar – Moda - Teraziler, baskülle
GİDİN:
Çin – Güneydoğu Asya - Alaska - Fiji
İLGİLENİN:
Güzel Sanatlar - Çiçekçiler, flora - Kanunlar ve anayasa
TÜKETİN:
Muz – Süt ürünleri - Buğday, arpa, yulaf ve çavdar - Üzüm, çilek ve muz
DİKKAT EDİN:
Lumbago – Düşme ve sakarlık – Ağrı kesiciler
KAÇININ:
Boşanma ve ayrılıklar – Kontratlar - Yargı, mahkemeler
İŞ ALANLARI:
Hukuk - Halkla ilişkiler - Güzellik uzmanlığı - Kozmetik – Müzik – Diplomasi
ŞANS SAYILARI : 2, 7, 1
KADER BAĞLARI: İkizler, Kova
GÜÇ KAZANMAK İÇİN: Arabuluculuk
SPORUNUZ: Kürek çekmek
*** OCAK: ***
Evet, 2012 sizin için Satürn yılı olacak, her konuda kendinizi eğitmeli, sınamalı ve denetlemelisiniz. Yeni yılın hemen başında, güzel ve uyumlu olmak için özel çaba sarfediyorsunuz. Bazı Teraziler evlilik yapabilirler. Yılın bu ilk ayında daha çok evde olmak ve eğlenmek isteyeceksiniz. İç dekorasyona ilgi duyacaksınız. Kişisel gelişim için diğer insanlardan destek istiyorsunuz ama kapasiteniz iyi. Adalet duygunuz gelişmiştir. Satürn sert yani geçerli fikirleri zorlarsınız çünkü ideolojik anlamda gerekli enerji ve azme sahipsiniz. Uzun vadeli konumunda ise, dini inançlar, fantazi ve hayaller sizi çekebilir veya sınayabilir, bu konuları ve bu konularla ilgilenenleri hoş görürsünüz ama dikkat edin gelecekte nefret ve hoşgörüsüzlük yaratacak fanatik fikirler de üretilebilirsiniz. Dönemın sizin için en şanslı yanı iş ve para konularıdır, iyi bir dönem olabilir.
Önemli iş görüşmeleri ve anlaşmaları yapabilir, olumlu haberler alabilirsiniz. Eğer gereksiz uğraşlarla vakit öldürmez ve elinizden geleni yaparsanız önemli konumlara ulaşabilirsiniz. Özellikle sizden daha genç yaşta olan kimselerle son derece başarılı iş birlikleri kurabilirsiniz. Evinizde bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Özellikle bir kadının rahatsızlığı sizi huzursuz edebilir. Bu dönem bazı duygusal patlamalara da açıksınız. Duygusal ilişkide olduşunuz kimseyle aranızda önemli bir kırgınlık ve hatta ayrılık olabilir. Eğer sürekli bir duygusal ilişkiniz yoksa sizden oldukça yaşlı bir kimseyle duygusal ve yakınlaşma içine girebilirsiniz. Bu kimse sosyal çevrenizden veya sosyal statü açısından önemli konumda olan birisi olabilir.
*** ŞUBAT ***
Satürn okulu bu ayın 8'inden itibaren daha zorlayıcı olacak çünkü Satürn retroya başlıyor ve herşiy iki defa soracak veya getirecek. Bazı önemli ve aşırlıklı sosyal etkinliklerde bulunmanız olasıdır. Bazı kimselerle ki, bu kimselerin erkek olmaları ihtimali büyüktür, dini, felsefi yada ideolojik konularda fikir ayrılıklarınız olabilir. Soğukkanlılığı elden bırakmaz ve mantığınıza duygularınızdan fazla şans tanırsanız fikir münakaşalarında kazanan taraf olabilirsiniz. Küçük bir maddi sarsıntı yaşamanız olasıdır fakat fazla moralinizi bozacak bir şey yok. Çünkü kısa bir süre içinde sıkıntının feraha dönüşmesi ve maddi konularda rahatlamanız da olasıdır. Bir arkadaşınızın bilerek yada bilmeyerek, bir işinizi engellemesi mümkündür. Bu ara sosyal ilişkileriniz rahat değildir. Sosyal çevrenizde bulunan bir kadın hakkınızda bazı olumsuz söylentiler çıkmasına sebep olabilir. Hangi cinsiyette olursanız olun, hele eğer siz bir kadınsanız bir erkekle başınız derde girebilir.
Bu kimse sizin ilerlemenizi istemeyen bir iş arkadaşınız olabileceği gibi, sizde gözü olan ve duygusal ilişkilerinizi kıskandışı için size düşmanlaşmış olan bir erkek de olabilir. Hangi durum olursa olsun söz konusu bir erkek olabilir, ama bu kişi duygusal ilişki içinde olduğunuz bir kimse değildir. Eğer siz bir erkekseniz bu dönem sosyal çevrenizde bulunan evli bir kadına dikkat etmelisiniz. Böyle bir kadının size duygusal yakınlık göstermesi olasıdır ve isterseniz onunla bazı maceralar yaşdayabilirsiniz. Ama riski unutmayın. Siz bir Terazi kadınıysanız ve süregelen bir duygusal ilişkiniz varsa, onu gözden uzak tutmamalısınız. Özellikle de kadın arkadaşlarınızın sevgilinizle yalnız kalmamasına dikkat etmeniz gereklidir. Yolculuklara eğilimlisiniz ve beklenmedik yolculuklara çıkmanız da olasıdır fakat bu dönem kazalara da açıksınız. Bazı beklenmedik ve hoşa gitmeyecek haberler de alabilirsiniz. Satürn/Jüpiter ilişkisinde, yine önceden de söylendiği gibi kabul edilmiş fikirleri zorlarsınız.
*** MART ***
Satürn retrosu sürüyor ve siz dikkatli olmaya çok özen gösteriyorsunuz. Zenginliğe meraklısınız, genelde olduğu gibi yine isteklerinize ulaşmak için kişisel cazibenizi ve fiziksel çekiciliğinizin tüm avantajlarını sonuna kadar kullanıyorsunuz. Müzik, güzellik ve moda ile ilgili bir geliriniz olabilir. Bu ay ilişkilere oldukça fazla değer vereceksiniz, yanısıra özellikle kendinize cömertsiniz ama dikkat edin büyük giderler karşınıza çıkabilir. Karşıt gezegen etkileri altında, bilim ve sanat alanında parlak birisi olabilirsiniz, elbette ki ilginiz varsa.Başkalarını pohpohlamak hoşunuza gidecek, nedense? Araştırmacısınız fakat çabuk sıkılabilir ve ipin ucunu kaçırabilirsiniz. Pratik yönden fazla değeri olmayan kişisel işlere yönelebilirsiniz. Sır saklayamazsınız. Stres veya heyecan anında sağlıklı düşünemez ve şaşırabilirsiniz.
*** NİSAN ***
Başkalarına fırsat verin. Canayakın, şirin ve sanatseversiniz. İşbirliği yapmayı seviyorsunuz. Fiziksel olarak çekicisiniz ama daha çok olmaya çalışıyorsunuz. Lükse, yemeğe, rahatlığa, iyi giyime ve iyi görünüme daha çok önem vereceksiniz. Bunları kozmetik ve diğer güzellik ürünleri ile geliştirmeye meraklı olacaksınız, haberiniz ola yani cüzdanınızı koruyun. Romantik düşünceleri katı gerçeklere uygulamaya çalışacaksınız. Periyodik tembellikleriniz olabilir, ama uzun sürmez. İnsanlarla rahat ilişki kurabilirsiniz. Bağımsız ve iyimsersiniz. Bu ay seyahat etmek için hiç bir fırsatı kaçırmayacaksınız. Çok dürüst olacaksınız hatta bıktırıcı olabilir. Çok samimi ikazlarınız bazen düşüncesizce olabilir. Ay etkisinde, karışmamanız gereken olaylara fazlasıyla karışırsınız, merakınız sizi doğru yoldan saptırır, zayıf bir hafızaya sahip olabilirsiniz ama iyi bir iletişim yeteneğiniz var. Bir de transitiniz var; 9-23 Nisan arasındaki transitte, başkalarından yararlanmak istersiniz, başarısızlıklar ve eski hatalarınızdan dolayı olabilir, dikkat edin devlet tarafından kayıplara uğrayabilir, mahkemeler ve hukuki sorunlar yaşayabilirsiniz.
*** MAYIS ***
Bu ay dönem noktası olacak, bir kere yılın ilk dört ayındaki etkiler aynen sürüyorlar. ASC konumu önemli, size uyum getiriyor ve yeni insanlarla tanışıyorsunuz, çevreyle sevgi dolu farklı ilişkiler, mutlu beraberlikler oluşacak. 13-24 Mayıs arasındaki transit konumda ise, iyi ilişkiler geliştirmek için iyi bir dönem, etki tekrarlanıyor yani yeni kişilerle veya uzun süreli ilişkiler kurabileceğiniz kimselerle tanışabilir, başarı ve itibar kazanabilirsiniz, iyi bir çevre yada iyi bir ikametgah edinmeniz için güzel bir fırsat doğabilir, tepkilerinizde daha ılımlı davrandığınız bir devredesiniz, genel olarak bilgilenme ve öğrenme arzunuz bu dönemde daha yoğun olacaktır. Aynı transitin ters etkilelerinde ise, eskiden tanıdığınız ya da fikren uyuşmadığınız kişilerle sürtüşmeler ve tartışmalar yaşayacaksınız. Sınırlarınızın ne olabileceğini ve ne olmayacağını iyi anlamalısınız. Yardım genellikle eşinizden veya sevgilinizden gelecektir. Gizli konulara merak duyacaksınız, önsezileriniz kuvvetlidir. Buna karşın başarı kazanmak için olanaklarınız olur ama müsrif olabilir ve kendi isteklerinize düşkün olabilirsiniz.
*** HAZİRAN ***
Daha etkin bir ay çünkü Satürn 26 Haziran'da retroyu bitirip normal gidişine geri dönüyor. Geniş bir çevre içindesiniz. Bazılarınız bir arkadaşlarıyla evlenebilirler. Sevgililerim çok kişinin istediği gibi rahatlıkla arkadaşınız olabili.r İyi bir fon yöneticisi olabilirsiniz. Bu astro konumda ilişkide bulunduğuz herkesle güçlü duygusal bağ kurabilirsiniz. Daha önceki bir etki yineleniyor yani hayalleriniz o kadar değişken olabilir, kesin kararlar vermek sizin için çok zor olabilir. Arkadaşlarınızı kullanmaya kalkışabilirsiniz. Ama bazen de herkesi arkadaş zannedeceksiniz. Mutlu olma kapasitesiniz var ama daha fazlasını istiyorsunuz.
Engellemelerle karşılaşabilirisiniz, uzlaşılamayan durumlara düşebilirsiniz. Duygusuz davranabildiğim anlar olabilir, saldırgan olabilirsiniz. Bu konumda, sadece olgunluk ve deneyimden gelen fırsatları değerlendirebilirsiniz, organizasyonları geliştirirseniz ve planları hazırlarsanız, fırsatları görebilirsiniz. Bu etki yine zorlu. Anlamsız detaylara girebilir veya önemli detayları önemsemeyebilirsiniz, bazen kendinizi gereksiz işlerle meşgul eder, dedikoduya da düşkün sayılırsınız, zamanınızın yarısını aşırı hoşgörülülük, geri kalanını bunun bedelini ödemekle geçirirsiniz.
*** TEMMUZ ***
4 Temmuz'da Mars, Satürn'ün yanına geliyor. Sosyal ilişkiler enerjik, canlı ve etkinler içinde son derece başarılısınız. Bazı sosyal etkinlikleri organize edebilir veya katkıda bulunabilir ve bunda başarılı olabilirsiniz fakat bu arada size biraz da masraf açılabilir. Kalabalık ortamlarda bazı konuşmalar yapmanız ve beğenilmeniz olasıdır. Erkekseniz eşinizin hamileliği size gereğinden çok masraf açabilir. Sürekli bir ilişki içindeyseniz ya da evliyseniz bazı kavga veya kıskançlıklar düzeninizi bozabilir. İş yerinizde bazı huzursuzluklar ve menfaat çatışmalarının olması da söz konusu olabilir. Fikir münakaşalarına açıksınız. 16 - 26 Temmuz arasında başkalarından yararlanmak isteyeceksiniz, unuttuğunuz bir ilişki yüzünden canınız çok sıkılabilir, eğer varsa bu ayda mahkemelerde ve hukuki sorunlar yaşayabilirsiniz.
*** AGUSTOS ***
Ağustos’da durum pek yoğun değil, belli bir transitte görülmüyor. Fiziksel görünüş, sanatsal becerleri ve toplumsal konum önem kazanıyor. Sahnede olmaktan yani ilgi görmekten hoşlanacaksınız. Değişkensiniz, ani ve farklı davranışlar gösterebilirsiniz. Diplomasi veya edebiyat ilgiliyseniz yıldızınız parlayabilir. Ne bildiğinizi veya ne yaptığınızı tam olarak anlamak için sık sık danışmaya ihtiyaç duyacaksınız. Özellikle de kadın arkadaşlarınızın sevgilinizle yalnız kalmamasına dikkat etmeniz gerekli, bir sürpriz olabilir. Sağlık konusunda da dikkatli olmanız gerekiyor. Önemli bir hastalığa yakalanıp, yataklara düşmeyeceksiniz fakat bazı küçük rahatsızlıklar sizi iyice bezdirebilir, yorgun düşebilirsiniz, biraz dinlenin. Buna karşın yolculuklara açıksınız ve beklenmedik yolculuklara çıkmanız olasıdır. Beklenmedik ve hoşa gitmeyecek bazı haberler de alabilirsiniz. Eğer siz öğrenim çağında bir Teraziyseniz bu ay eğitimle ilgili bazı zorluklarınız olabilir.
*** EYLÜL ***
Eylül ayında özellikle transitler artıyor ama daha önce ayın 17'sinde Merkür geliyor, 23'ünde Güneş burcunuzda ve tabii Satürn de var, gerçekten karmaşık ve etkin bir dönem. Hayaller ve gerçekler arasında iyi bir denge kuracaksınız. Bekar ve genç bazı Teraziler, yabancı biriyle aşk yaşayabilir veya evlilik yapabilirler. Hukuk, sanat ve finans eğitimi alanlar için parlak bir dönem, yetenekleriniz keskinleşiyor. Entellektüel meraklara yöneleceksiniz. Zekanız formda ve mantığınız keskin. Ama zaman zaman alaycı ve kırıcı konuşmalar yapabilir ve yakınlarınızı üzebilirsiniz. Arada bir tembel olabilirsiniz. Çevrenizde skandallar oluşabilir veya suçlu kimseler bulunabilir fakat siz bunlardan etkilenmeyeceksiniz. Çok şey kazanmak istiyorsunuz ama bunun için biraz da manevi gücünüzü yükseltmeli, moral kazanmalısınız. Merkür ilişkisinde daha insancıl olacaksınız.20 - 29 Eylül transitinde düşünce ve davranışlarınız değişecek, basitlik, dağınıklık, yüzeysellik, güvenilmezlik ve saygısızlık gözlenebilir, ticaretle uğraşıyor ve yatırımlar yapmak istiyorsanız vazgeçin çünkü başarı oranınız düşük olacaktır. 22 -30 Eylül arasında işlerinizi veya sorumluluklarınızı erteleme eğilimindesiniz, kararsızlıklarınız en üst düzeyde, rahatsız edici değişiklikler yaşayabilirsiniz, ikametgah sorunlarınız olacak ve zorluklarla karşılaşaçaksınız, çalışma arkadaşlarınızın değişebilir veya siz onlardan ayrılabilirsiniz, bazı yasal zorluklar sizi bekliyor, bu dönem hastalanabilirsiniz. Buna karşın artı etkiler de var, bunlar size destek getirecektir. Başka dönemlere karşın, bu dönemde sakin ve huzurlu olma eğilimindesiniz, sabır ve çalışma azminiz sizi amaca yönlendirir, sorumluluk alabilirsiniz, mal edinme hırsınız artabilir, ev ve arsa işlerinde başarılı olursunuz, bu transit kendinizi yalnız olduğunuzda daha rahat hissedeceğinizi gösterir, birden fazla konuyla ilgileniyorsanız bu transit içinde birisi öncelik kazanacak ve başarı sağlayacaksınız.
*** EKİM ***
5 Ekim'de Satürn burcunuzdan artık ayrılıyor, geçmiş olsun bir daha bu etkiyi uzun zaman yaşamayacaksınız, tabii yaşınıza bağlı olarak. Geçen süreçte yaşadıklarınızı oturun bir daha düşünün ve olanları bir daha gözden geçirin. Venüs ise 29 Ekim’de Cumhuriyet Bayramı ile beraber burcunuzda. Bir kere hemen anımsayın. Terazi insanı özgürdür ve sorumsuz görünmekten hoşlanır. Ağzından çıkanı kulağı duymayabilir, zodyağın tavuskuşudur ve onunla evli olmak kolay değildir. Bu ay bilinçaltı olarak geçen aya göre çok daha rahat olmakla birlikte fizik ortamda daha haraketli ve bir çok yeniliğe açıksınız. İş yerinizi ya da evinizi değiştirebilirsiniz. Veya iş yerinizde ya da evinizde bazı önemli yenilikler olabilir. Mesela yeni iş arkadaşlarıyla çalışabilirsiniz, evinize yeni eşyalar alınabilir belki de uzun süreli bir misafiriniz olabilir
Eğer siz Bekar bir Teraziyseniz bu ay evlilik konusunda bazı gelişmeler ve haraketlilikler olabilir. Zaten evlilik hazırlıkları içindeyseniz, bu hazırlıklar hızlanabilir. Ufukta, belli bir evlilik ihtimali yoksa ve eğer siz erkekseniz birden bire evlilik konusunda isteklenebilir ve harekete geçebilirsiniz. Siz kadınsanız ani bir evlenme teklifi alabilirsiniz. Bu teklif çevrenizdeki bir insandan da gelebilir, fazla tanımadığınız ve sizi beğenen birisinden görücü usulüne benzer bir teklif alabilirsiniz. Güneş/Jüpiter birleşiminde, cömert, iyimser olabilirsiniz. Kendinizi beğenmişlikten kaçınmak zorundasınız. Bu ara etrafınızda olan herşeyle ilgileneceksiniz. Eğer çalışıyorsanız iş yerinizde iyi bir yer edinip, genişleme imkanları bulabilirsiniz. Şansınızı en iyi şekilde kullanmalı ama daha önce fark etmelisiniz. Yaratıcı gücünüz çok iyi, size çalışmalarınızda yardımcı olacaktır, genel sağlığınız da iyi durumda.
*** KASIM ***
Kasım ayı, durgun ve sıradan. Romantizmi ve çekiciliği, duygusal bağlarla aynı kefeye koymamalısınız. Kalabalıklar, beklemekten ve bekletilmekten canınızı sıkacak. Zamanının akıcılığına karşı sizin dayanma gücünüz ve kendinize olan inancınız yaptığınız işleri sıkıntılı bile olsa başarıyla sonlandırmanızı sağlayabilir. Geçtiğimiz dönemde de bu gibi sorunlar meydana geldiği için aslında o kadar güçlük çekmeyebilirsiniz. Ne var ki, yine de içinde bulunduğunuz koşulları belirleyebilmenin avantajını yaşayabilirseniz, gerçekten çok önemli adımlar atabilirsiniz. Bu durumu gözardı etmemelisiniz. Varolanları lehinize geliştirmek tamamıyla sizin elinizde. Parasal konularda yapacağınız aktif çıkışlar, harcamalar gündeme gelse bile parasızlık çekmemenizi sağlayabilir.Düşünceleriniz daha pratik olacaktır, açık bir zihinle düşünebiliyorsunuz, bu da sizin amacınızın bilincinde olmanızı sağlıyor, iş alanında iyi ilişkiler görünüyor, iletişim ve kısa seyahatler için uygun bir zamandasınız, başarı yani bu günlerde, genelde ticaret ve bu yöndeki haberleşmede girişeceğiniz atılımlar başarı ile sonuçlanaçaktır. Ayın son haftasında Güneş transiti gelecek, tedbirli olun ve korunun, güçsüz veya isteksiz olabilirsiniz, sağlığınız zayıftır, iş hayatında alçakgönüllü ve ihtiyatlı davranmanız bir zorunluluk haline gelebilir, genel olarak bu dönem çekingen davranmaya eğilimlisiniz, sert bir otorite altındaysanız isteksizlik daha da artabilir, zorluklarla karşılaşabilirsiniz, pesimistsiniz, sorumluluğu ağır olacak bir söz altına girebilirsiniz.
***ARALIK ***
ARALIK Yılın son ayında gezegenler durgun ama transitler harekete geçiyorlar. Yanlız çalışmaktan nefret edeceksiniz, bazı Teraziler iş yerlerindeki bir arkadaşlarıyla evlilik yoluna çıkabilirler. Rehberlik, avukatlık, öğretmenlik, yazarlık veya sanatçılık gibi meslekler öne çıkacaktır. Bağımsız olabilir, kendi işinizi yapabilir veya kurabilirsiniz. Hele bir de yol gösterilir ve izin verilirse, sizden mutlusu olmaz. Organizasyonsuzluk ve ihmalcilik, işleri sonraya bırakmanız ciddi sonuçlar doğurabilir. Olayların kendi yöntemleriniz ile gelişmesini istersiniz amabazen de herşeyi sertlikle yönetmek ister veya bir şeyleri üzerine almaktan çekinir bir yapıdasınız. Olumsuz olayları kabul etmekte zorlanabilirsiniz. Acelecesiniz. Başkalarının paralarını harcarken çok dikkatli olmalısınız. Ortaklık ve eş seçiminde dikkatli olmalısınız.Fazla düşünmeden yeni atılımlara girmemelisiniz. Satürn etkisi doğal olarak sert, geçerli düşünceler sizi sıkabilir ama dayanmak için yeterli enerji ve azme sahiptirsiniz. 1-12 Aralık arasındaki transitte, genel olarak olumlu ilişkiler geliştirmek için iyi bir devre, yeni kişilerle veya uzun süreli ilişkiler kurabileceğiniz kimselerle tanışabilir, başarı ve itibar kazanabilirsiniz, iyi bir çevre ya da iyi bir ikametgah edinmeniz için güzel bir fırsat doğabilir, davranış ve tepkilerinizde daha ılımlı davrandığınız bir devredesiniz, genel olarak bilgilenme ve öğrenme arzunuz bu dönemde daha yoğun olacaktır. 20 - 31 Aralık arasında gerçekleşecek, uzun ve etkili olacak olan transitte, vadeli ve fanatik çabalara girebilirsiniz, mutlaka başarılı olma isteğiniz güçlenir, çevrenizde uygun görmediğiniz insanlara karşı çıkarak hislerinizi ifade etmeye eğilimlisiniz, bu dönem zengin olma isteğiniz rahatsız edecek kadar güçlenir, hukuki veya sosyal kurumlarla ilgili sorunlarınız varsa bu günlerde düzelme gözlenecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sizin Yorumunuz.!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...