FİRARİ MÜRDÜM ÇİÇEĞİ kitabım ÇIKTI okudunuz mu ?

14.3.15

Aura Temizleme Yöntemi


Eski kırgınlıklar öfkeler ya da incinmeler Auranız da lekeler oluşmasına sebep olur. Kıskançlık, haset, kibir, ya yad açgözlülük gibi karanlık duygular içinde aynı şey geçerlidir. Bu karanlık noktalar bazı zorlukları hayatınıza çekerek temizlemeniz gereken tortuları fark etmenizi sağlarlar. Aura lekelerini temizlemenin bir yöntemi, aklınıza gelen tüm olumsuz düşünceleri kâğıda dökmektir. Bu işi onlardan sıyrılmaya niyetlenerek yapın. Sonra da eğer yapabiliyorsanız, kâğıdı yakın. Yakmak ağır enerjinin dönüşüm geçirmesini sağlar. Kâğıdı yakamıyorsanız, onu tuvalete atıp sifonu çekebilirsiniz, çünkü su da iyi bir temizleyicidir. Onu da yapamıyorsanız kâğıdınızı toprağa gömün. Toprak, ateş, su ve hava muhteşem arındırıcılardır. Yeşil çimenlerin üzerinde yalınayak yürümek, negatif enerjinizin ayaklarınızdan geçerek toprağa karışmasını, böylece toprak ananın onu dönüştürebilmesini sağlayacaktır. Esintili havada dışarı çıkmak zihninizi arındırarak yeniden yaşama dönmenizi sağlayacaktır. Özellikle de denizde, tuzlu suda yüzerek auranızı yıkayabilirsiniz. Denize girme imkânınız yoksa banyo suyunuza deniz tuzu karıştırabilirsiniz. Ateş muhtemelen en güçlü arındırıcıdır. Eski fotoğrafları, mektupları ve eşyaları yakmak olumsuz anıları dönüştürerek etrafınızı saran ruhsal enerjiyi değiştirir. Tüm bağımlılıklar duygularımızı bastırmak için tekrarladığımız davranışlardan ibarettir. Yemek ya da alışveriş bağımlısı veya alkolik olabilir, düzinelerce bağımlılıktan herhangi birine sahip olabilirsiniz. Auranızın saflaşması için, bastırdığınız bu hislerin salıverilmesi gerekir. Bunu yapmanıza yardımcı olması için ışığa başvurabilirsiniz. Arınmak için atılacak şu adımları yapınız.

Kendinizi arındırmak için
·         Düşüncelerinize ve kelimelerinize dikkat edin.
·         Her zaman dürüst davranın.
·         Saf insanlarla arkadaşlık edin.
·         Suçluluk kırgınlık ve öfke gibi duygularınızı kâğıda yazıp yakın.
·         Kendinizi ve diğer herkesi her şey için affedin.
·         Auranızı parmaklarınızla dışarıya doğru tarayın.
·         Tercihen yeşil bir alan ya da deniz kenarında düzenli egzersiz yapın.
·         Meleklerden ve yükselmiş üstatlardan sizi arındırmasını isteyin.
·         Etrafınızı mor alevle sarın ve yüksek benliğinizden önünüze Mor Alevle bir yol çizerek gününüzü arındırmasını isteyin.
·         Gece uyumadan evvel arınma için Baş melek Cebrail’in Shasta dağındaki odasını ziyaret etmeyi isteyin.

Evinizi arındırmak için
·         Kişisel alanınızı temizleyip düzenleyin.
·         Temiz havanın içeri girebilmesi için pencereleri açın.
·         Daha az televizyon seyredin ve kullanmadığınız elektronik aletleri fişten çekin.
·         Bitkileri özellikle de eğrelti otları ve aşk merdivenleri ağır ruhsal enerjiyi dönüştürme özelliği taşırlar.

·          Evinizi spiritüel kitaplarla, resimlerle ve renklerle doldurun.
·         Şarkılar ya da ilahiler söyleyin.
·         Tüm odaları tütsülerle arındırın.
·         Meditasyon yaparak melekleri ya da yüksek varlıkları evinize çağırın.
·         Evinizi altın bir ışık yayacak ve sevgi dolu bir yuva haline gelecektir.

Gezegeni arındırmak için
·         Dünyanın yüzeyi altındaki enerji hattı şebekesinde ışık ve sevgi enerjilerinin aktığını gözünüzde canlandırın.
·         Dünyanın yüzeyinin üzerindeki yeni enerji ağında yüksek frekanslı ışık ve sevgi enerjilerinin aktığını gözünüzde canlandırın.
·         Gözlerinizi kapatıp, evrenin ve sizin içinizden geçerek dünyanın merkezine ulaşacak bir beyaz ışık sütununun tanrı tarafından gönderilmesini isteyin. Bu sütunun genişlediğini imgeleyin ve değdiği her şeyin kutsal ruhla dolmasını ve onun tarafından korunmasını isteyin. Bunu yaparken dünyayı İsa’nın ışığıyla doldurduğunuzun, gezegenimizi İsa bilincine gelişine hazırladığınızın farkında olun.


NoT: Spiritüel Yasalar (D.Cooper ) adlı kitaptan alınmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sizin Yorumunuz.!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...