FİRARİ MÜRDÜM ÇİÇEĞİ kitabım ÇIKTI okudunuz mu ?

25.3.15

İsmin Harf Manası


İsminizin bir titreşimi vardır. Söylendiğinde öğrenmeniz gereken dersleri açığa vurur. Doğmadan önce size verilmesini istediğiniz ismi telepati yoluyla ebeveynlerinize bildirirsiniz. Birçok çocuğa takma adıyla ya da isimleri kısaltılarak hitap edilir. Bunun sebebi o sırada almaları gereken derslerin hepsiyle birden başa çıkamayacak durumda olmalarıdır. Genellikle büyüdüklerinde tam isimlerini kullanmaya başlarlar. İsminizi değiştirirseniz yeni dersleri yaşamınıza çekersiniz.  Özellikle de çocukluğunuzda isminiz öfkeli bir tavırla dile getirildiyse, derslerinizin zor olduğu izlenimine kapılırsınız. Fakat isminiz sevgi dolu bir şekilde dile getirildiyse, uyumlu bir biçimde karşınıza çıkarılan derslerle başa çıkabileceğinizin bilincinde olursunuz. İsminizde aşağıdaki sesli harfler bulunuyorsa, öğrendiğiniz dersler şunlardır.
a-Arınma. Bu harf öfkelerden ve diğer olumsuz enerjilerden ya da inançlardan sıyrılmakla ilgilidir. Eski inanışları geride bırakın.
e-İlişkiler. Başkalarıyla uyumlu ve dürüst ilişkiler kurmayı öğreniyorsunuz.
i-Farkındalık. Kim olduğunuzun ve dünyanın nasıl bir yer olduğunun farkına varmayı öğreniyorsunuz.
o-Masumiyet. Özünüze bağlı kalarak yaşamayı öğreniyorsunuz. Bu harf yaşayıp kendimiz olmakla ilgilidir. Gerçek benliğinizi ifade edin.
u-Sınırlar. Sınırlarınızı belirlemeyi öğreniyorsunuz. Hangi duyguların kendinize, hangilerinin başkalarına ait ait olduğunu bilin. Başka insanların sorumluluklarını üzerinize almayın.
Kendi isminizi ve herkesin ismini büyük bir sevgiyle dile getirirseniz, sevgiyi kendiliğinden hissedebilir onu yayabilirsiniz. Saf bir enerji yayarak etrafınızdaki insanların mutsuzluğunu dönüştürebilirsiniz.

NoT: Sipiritüel Yasalar (D.Cooper) adlı siteden alınmıştır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sizin Yorumunuz.!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...