FİRARİ MÜRDÜM ÇİÇEĞİ kitabım ÇIKTI okudunuz mu ?

30.3.15

Şifa Yasası


Şifa vermek, kanallık ederek yüksek frekanslı enerjiyi alıcıya göndermek ya da hastanın kendine şifa vermesini sağlayacak mekanizmaları harekete geçirmekle mümkündür. Yüksek titreşimler alçak titreşimleri ortadan kaldırdığı için, insanların dans ederek ya da bir ritüele katılarak veya kendi çekim güçlerini kullanarak enerjilerini yükseltme yoluyla da şifa bulmaları mümkündür. Şifa enerjisinin birçok çeşidi vardır.

Spiritüel şifa: 

İnsanlar kendilerini şifacı olmaya adadıklarında, spiritüel uygulamalar, kişisel gelişim ve doğru bir yaşam biçimini benimsemek yoluyla ilahi olanla uyumlu hale gelirler. Böylece insan bedenindeki hücrelerde akan yüksek frekanslı enerjiye kanallık edebilecek hale gelirler.  Şifacı saf bir kanalsa mucizeler gerçekleşebilir ve şifa enerjisini alan taraf bu şifayı en çok ihtiyaç duyduğu yerde kullanabilir. Şifanın fiziksel sorunları ortadan kaldırması şart değildir. Hasta, hastalığıyla başa çıkabilmek için daha sabırlı olmasına yardımcı olunmasını da kabul edebilir. Kendini daha mutlu ya da daha sakin hissedebilir. Şifa enerjisini göz ardı etmekte özgürdür. Bir seviyede şifa bulacağı kesindir.

İnanç şifası: 
Şifacı yine ilahi olanın enerjisine kanallık eder, fakat şifa enerjisi dualar ve inanç sayesinde aktive edilir.

Tutum şifası: 
Şifacı alıcının tutumunu değiştirmesine yardım eder. Hasta kendini ve gücenme, nefret, korku, gibi duygusal tıkanmalara yol açan kişiyi içtenlikle affettiğinde, enerji tıkanıklığı ortadan kalkarak ışık ve sevgi yeniden akmaya başlayacaktır.

Uzaktan şifa: 

Dua, spiritüel şifa ya da niyetiniz aracılığıyla, iyileştirmek istediğiniz birine ışık gönderebilirsiniz.

Manyetik şifa: 

Fazladan kişisel enerjisi olan biri, enerjisini kullanarak başka birinin enerji akışını engelleyen düşük frekansları dönüştürebilir. Dans ederek, şarkı söyleyerek ya da Ritüellere başvurarak enerjiyi yükseltmek mümkündür. İlahi enerji olmadığı için, Kişinin kendi şifa mekanizmasını harekete geçirmediği sürece etkisi kalıcı olmayabilir.

Reiki şifası: 

Şifacılar yüksek frekanslı evrensel sembollere uyumlanırlar. Televizyonun kanallarının ayarlanmasına benzer bir süreçtir. Uyumlandıktan sonra, kendinize ve başkalarına şifa vermek için Reiki enerjisini kullanabilirsiniz.

Melek şifası: 

Spiritüel şifaya benzer, fakat melekler şifa veren kişiyle alan kişiyi tanrıya götürür. Olasılıklar sınırsızdır.

Doğal şifa: 

Akupunktur, homeopati, sesle şifa, kristallerle şifa, bitkisel şifa, besinsel şifa ve çoğu doğal Terapi, hasta kişinin enerji sistemini yeniden düzenlemeyi ve yüksek frekanslı enerjiyi kullanarak tıkanmaları temizlemeyi amaçlar. Aynı zamanda kişinin kendi şifa gücünü harekete geçirirler. Kendinizi ve alıcınızı topraklayın. Etrafta uçuşan yüksek frekanslı enerji, gökyüzündeki şimşeklerden daha faydalı değiller. Işığın işe yaraması için topraklanması gerekir. Ayaklarınızdan toprağa kökler uzandığını imgeleyerek kendinizi topraklayabilirsiniz. Ellerinizi başka birinin omuzlarına koymanız, onunda ayaklarının altındaki çakraların açılmasını sağlayacaktır. Bu çakralar onları dünya ya bağlayan spiritüel enerji merkezleridir ve topraklanmalarını sağlayacaktır. Şifa verdikten sonra ellerinizi hastanızın ayaklarına koymanızın da genellikle faydası dokunacaktır. Şifa verdiğiniz kişiye uyum sağlayın. Bunun anlamı ona kalbinizi açmak ve enerjisine uyumlanmaktır. Dua okumanızda aynı etkiyi yaratacaktır. Daha önce alıcının onayını almış olsanız bile, onun yüksek benliğinden izin isteyin. Sizden alıcınıza doğru akacak kutsal şifa enerjisi için yüksek ve saf bir kanal olma niyetiyle yola çıkın. Bunu yaparken alıcınızın mükemmelliğe ulaşmış ilahi benliğini gözünüzde canlandırın. Bağlantınızı kesin. Sonuçlara bağlı kalırsanız, şifa kanalının tıkanmasına yol açarsınız. Şifa vermeyi bitirdiğinizde, birlikte çalıştığınız insanla aranızdaki zihinsel bağlantıyı kesin. Bu tutum karşınızdaki kişinin hastalığından etkilenmenizi de engelleyecektir. Günümüzde insanlığın bilincinde genel bir yükseliş yaşadığı için, giderek daha fazla sayıda insanın üst çakraları ya da spiritüel enerji merkezleri açılmaya başlamış, daha fazla şifacı ortaya çıkmıştır. Şifacı olmak istiyorsanız, zaten öyle olduğunuz kesindir. Şifa enerjisinin etkili olabilmesi için, ışığınızın ve kanallık edebildiğiniz ışığın birlikte çalıştığınız kişininkinden yüksek olması gerektiğini aklınızda bulundurun. Bu yüzden kanallarınızı temizleyin, amacınızı belirleyin ve bir şifacı olarak hizmet vermeye başlayın. Işık sağlıksızlığın ve düşük titreşimlerinin dönüşüm geçirmesini sağlayarak şifa verir.NoT:Sipiritüel Yasalar(D.Coopre) adlı kitaptan alınmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sizin Yorumunuz.!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...