FİRARİ MÜRDÜM ÇİÇEĞİ kitabım ÇIKTI okudunuz mu ?

10.4.15

Melekleri Duymak Ve İletişim


Gerçekten çok kolay sadece bunu istemeniz ve farkında olmanız yeterli. Meleklerinize bir soru sorduğunuzda, mutlaka cevabı gelecektir. Size düşen gelen cevabı fark etmektir. Gelecek her mesajın farkında olmak ve antenleri açık tutmak. Bizler fiziksel varlıklarız; görüyoruz, duyuyoruz, hissediyoruz ve düşünüyoruz. Meleklerde mesajlarını bize bu dört farklı yolla iletirler. Duru görü, duru işitme, duru hissediş ve duru biliş yoluyla.
Duru Görü: Duru görü içsel gözünüze gelen ya da gözünüze takılan görüntüler aracılığıyla size gelen mesajlardır. Bir soru sorarsınız ve hiç beklemediğiniz bir anda önünüze çıkan bir reklam panosu tam aradığınız cevabı bağırır size.
Duru İşitme: Duru işitme içsel kulağınıza gelen ya da dışarıdan fiziksel kulağınıza gelen mesajdır. Yan masadaki bayanın söylediği cümle, aslında tam aradığınız cevaptır ve kulaklarınız sanki bir anten gibi, nedense sadece o cümleyi duyar o anda. Belki de içinizde sakin, güzel bir fısıltı, usul usul size yapmanız gerekeni söylüyordur.
Ego mu-Melekler mi? : İç sesinizi dinlerken önemli olan, egonun sesi ile meleklerinizin sevgi dolu mesajlarını ayırt etmektir. Bunun da en kolay yolu şu; O mesajı aldıktan sonra kendinizi nasıl hissettiğinize dikkat edin. O mesajı aldıktan sonra kendinizi daha iyi hissediyorsanız eğer, meleklerinizin sesidir duyduğunuz. İç sesiniz ya da kaynaktan gelen, içsel, tanrısal rehberliğin sesidir. O mesaj sayesinde kendinizi daha kötü hissediyorsanız, egonuzdur bağıran, dinlemeyin o sesi.
Duru Hissediş:  Vücudunuza ya da içinize doğan fiziksel veya duygusal hisler, meleklerinizin gerçek mesajlarıdır. Vücut, bizim en güçlü antenimizdir. Diyelim ki bir konuda adım atmak ya da atmamak konusunda emin değilsiniz ve o konuyu her düşündüğünüzde içiniz fena oluyor ya da karnınıza ağrılar giriyorsa cevabı aldınız bile. Elinizi bile sürmeyin o işe. Mantığınız ne derse desin, Bu kararın ne kadar doğru olduğunu zaman gösterecektir.
Duru Biliş:  Aklınıza aniden gelen düşünceler ya da nereden geldiğini bilmediğiniz bir biliş, duru biliş örneğidir. Hani bazen deriz ya, “Bana malum oldu” ya da, “Bir şekilde biliyordum böyle olacağını…” İşte duru biliş tam da budur.


NoT: İşhayatında Melekler(B.Erikli.İkala) adlı kitaptan alınmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sizin Yorumunuz.!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...