FİRARİ MÜRDÜM ÇİÇEĞİ kitabım ÇIKTI okudunuz mu ?

24.4.15

Rüyalarda Ruhsal İyileşme


Şimdi rüyaların ruhsal konuları işleyişi ve ruh enerjisinin evine dönmesini sağlama biçimlerine birkaç örnek verelim.
Ayakkabı rüyaları:
Ayakkabıların tabanları vardır ve ayakkabılarla ilgili rüyalarla genellikle daha derin manada ruhsal temellere dair işaretler içerir. Rüyada ayakkabılarınızın durumu özellikle bir veya ikiden fazlası kayıpsa ruhunuza bir şey olduğunu anlatıyor olabilir.
Eskiden yaşanan yerlerle ilgili rüyalar:
Rüyalarımızda sık sık eski zamanlardan sahnelere dönüyorsak, bu enerjimizin ve kimliğimizin önemli bir bölümünün hala orada olduğunu gösteriyor olabilir. Rüyalarımızda sık sık çocukluğumuzda yaşadığımız eve veya eski biriyle paylaştığımız bir eve gittiğimizi görebiliriz. Bu rüyalar o yere geri dönerek ruhsal benliklerimizin orada takılı kalmış parçasını kurtarmaya yönelik bir davet olabilir. Söz konusu “eski yer” ölmüş olan veya ölüm süreci için yardım isteyen aile üyeleri veya yakınlarla bir karşılaşma yeri olabilir.
Gençlik halimizin ayrı görmek:
Bu tür rüyalar bizim benliğimizin daha genç bir çağda kaybettiğimiz bir parçasını kabul etmeye ve iyileştirmeye sevk ediyor olabilir. Bazen daha yakından bakana kadar o güzel çocuğun kim olduğunu bilmeyiz. Sihirli bir aynada kayıp parçalarımızı görürüz.
Hayvanlar kayıp benlikleri bulmamıza rehberlik yardımı:
Ruhsal iyileşmeye davet eden pek çok büyük rüyada hayvanlar vardır. Bazen ruhsal iyileşme ve bütünleşme süreci rüya hayvanlarının yardımıyla tek bir rüyada tamamlanabiliyor.
Rüyaları Hatırlayamamak:
Ruh kaybının temel nedenlerinden biri de kişinin rüyalarını hatırlayamamasıdır. Acı çeken bireyin nasıl rüya görüleceğini derin gerçeklikte nasıl seyahat edebileceğini bilen parçası adeta acı veya bezginlik yüzünden uzaklaşıp gitmiştir. Her gün rüyalarımızı hatırlamaya biraz vakit ayırdığımızda, kendimiz için uygulayabileceğimiz ruhsal şifanın yanında başkalarına yardımcı olmaya da başlarız. Uyandığımızda rüya olmasa bile geceden bir şeyler hatırlayabileceğimizi kabul ederek başlayabiliriz.

NoT: Rüyalar Tesadüfler Hayaller(R.Mass)adlı kitaptan alınmıştır.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sizin Yorumunuz.!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...