FİRARİ MÜRDÜM ÇİÇEĞİ kitabım ÇIKTI okudunuz mu ?

10.4.15

Sorun Çözme Yöntemi


İşte bilinçaltı zihnindeki tekrar eden hatıralar sorununu yok ederek “Self I-Dentity” yi yeniden yerleştirmek için uygulanabilecek dört sorun çözme yöntemi
1-“ Seni seviyorum.”  Ruh tekrar eden hatıralar sorununu deneyimlediği zaman, onlara aklınızda ya da sessizce şöyle deyin. “Sizi seviyorum, sevgili hatıralar. Hepinizi ve kendimi özgürleştirme fırsatına sahip olduğum için minnettarım. “Sizi seviyorum,” sessizce tekrar tekrar söylenebilir. Hatıralar asla tatile çıkmazlar ya da siz onları emekliye ayırana kadar emekli olmazlar. “Seni seviyorum” sorunların bilincinde olmadığınız zaman bile kullanabilirsiniz. Örneğin, bir telefon ederken ya da telefona cevap verirken veya bir yere gitmek için arabaya binmeden önce gibi, her hangi bir harekete başlamadan önce kullanılabilir. “
Düşmanlarınızı sevin, sizden nefret edenlere iyi davranın.”   Luka:6
2-“Teşekkür ederim.”  Bu yöntem, “Seni seviyorum” yerine uygulanabilir. Tıpkı “seni seviyorum” daki gibi, zihinsel olarak tekrar tekrar söylenebilir.
3-Mavi güneş etkili su. Çok su içmek harika bir sorun çözüm yöntemidir, özellikle de mavi güneş etkili su ise. Kapağı metal olmayan mavi renkli bir cam şişe alın. İçine su doldurun. Mavi şişeyi ya güneşin altına ya da bir elektrik ampulünün altında 8floresan olmamalı ) en az bir saat bekletin. Su güneş ışığına maruz kaldıktan sonra, pek çok şekilde kullanılabilir.  İçin. Onunla yemek pişirin. Banyo ya da duştan sonra durulanın. Meyve ve sebzeler mavi güneş etkili suyla yıkanmaya bayılırlar! Tıpkı, “Seni seviyorum” ve “Teşekkür ederim,” yöntemleri gibi, mavi güneş etkili su da bilinçaltı zihnindeki tekrar eden hatıraları temizler. Öyleyse için!
4- Çilek ve yaban mersini. Bu meyveler hatıraları temizler. Taze ya da kurutulmuş olarak yenebilirler. Reçel, Jöle ve hatta dondurma üzerine şurup olarak bile tüketilebilirler.

NoT:Zero Limit (J.Vitale) adlı kitaptan alınmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sizin Yorumunuz.!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...