FİRARİ MÜRDÜM ÇİÇEĞİ kitabım ÇIKTI okudunuz mu ?

24.10.15

Melekelerle Eski Kötü Deneyimlerden Arınma


Geceyi bekleyin. Beyaz bir mum yakın. Leylak tütsüsü kullanın. Fikren bunu deneyleyeceğiniz gece arınacağınıza inanın ve odağınız bu olsun, diğer düşüncelerden uzaklaşın. Duş alın. Son üç saattir yemek yememiş olmanız gerekir. Sağınızda Mikâil solunuzda Cebrail’in enerjilerini hissederek odanızda yanınızda sizinle olduklarına inanın. Melek enerjisinde şüphe asla olmaz. Onlar bizi asla geri çevirmez inanın. Şimdi ışıkları kapatın. Dilerseniz çok hafif bir Meditasyon müziği çalın. Yatağınıza uzanın, gözlerinizi kapatın, hazır olduğunuz an başlayın. İmgeleyin ya da ışığı gerçekten çağırın. Gözünüzün önüne bir ışık gelecek. Işığın içine girin. Melek ışığı Shekinah sizi sarsın. An’ı yaşayın ve çalışmaya hazır olun. Işığın içinden bir kova çıkacak. Şimdi eski size acı vermiş olan aşkınıza dair acıları, kötü anıları, size karşı olan hatalarını, onu ve haksızlıklarını bu kovaya atın. Birden fazla kişi içinde yapabilirsiniz. Hazır olduğunuz anda ışığı çağırın, ışık ile bu kovayı gönderin. O anda geçmiş aşk acılarının bittiğine inanın. Geriye dönmeyin. Şimdi de temizleme zamanı. Tekrar ışığın içine girin. İmgeleyin ya da zaten onu göreceksiniz. Koruyucu meleğiniz gelsin ışığın içinden. Onu ilk defa bir siluet, tanıdığınız biri, bilinmeyen bir şekil olarak da görebilirsiniz. Şimdi koruyucu meleğiniz size “elmastan bir makas” uzatıyor. Alın bu makası.. Sizden uzanan eterik kordonlar var. Bunlar geçmişle olan ve artık kurtulmanız gereken bağlardır. Aslında yanlış bağımlılıkları simgelerler. Hangi eski aşklarla, hangi acılarla istenmeyen ve geçmişte kaldı diyeceğiniz aşk detaylarıyla eterik kordonlarınızı keseceğinizi düşünün. Makası aldınız, makasla tek tek bağlılıklarınızı kesin. Makası hareket ettirip her birini kesin rahatlayın. Artık özgür ve aşka açıksınız. Gece huzurla uyuyun, yarın sebep aramadan birilerine iyilik yapın. Şükredin. Yeni aşklara hazır ve mutlusunuz.

Pembe ışık aşkı çekme çalışması:

Sizi aramıyor sormuyor, bağlantınız kopuk, ilişkide sorun var ya da o sizi zaten hiç fark etmiyor. O zaman bu çalışma sizin için. İlk defa deneyeceğiniz zaman gece olsun. Ardından farklı zamanlarda, gün içinde de tekrar edebilirsiniz. Geceyi bekleyin. Rahat ve yeni bir giysi giyin. Gül yağı ile tütsü yapın. Son iki saattir olumsuz hiçbir şey düşünmemiş olun. Zor da olsa deneyin ve olumlu bir ruh hali yakalayın. Arzuladığınız, sevdiğiniz ya da yakınlaşmak istediğiniz kişinin resmi varsa on dakika kadar resme odaklanın. Şimdi koruyucu meleğinizi çağırın. Meleklerle iletişimimiz kişisel olduğu için ister içinizden çağırın, ister kendi özel ritüelinizle varlığını hissetmeye çalışın, ister kapınızı açın ve geldiğini hissedin ya da imgeleyin. Hissinizle başlamanız gereken anı bileceksiniz. Yatağınıza uzanın kollar iki yanda eller tavana bakıyor. Avuç içinize meleğinizden sevgi ışığı koymasını isteyin. Pembe sevgi ışığı avucunuzda olduğunu bilin. Yatarken iki kolunuzu biraz kaldırıp iki avucunuzdan (30cm aralık) birbirine karşılıklı enerji geçirin. Bu çok güçlü ve değişik pembe ışığı iki avucunuz arasında büyütün. Şimdi bu pembe ışığı kalbinize çağırın. Kalbinize girdi. Şu an içinizde güç ve sevgi var. Pembe ışığı o an nerede olduğunu biliyorsanız, sevdiğinizin kalbine doğru göndermeye başlayın. Yerini bilmiyorsanız da onu güzel bir yerde imgeleyerek yapın. Göndermeyi sürdürürken aşkı çektiğinize içten inanın. Meleğinize teşekkür edin.

Aşkına mesaj yollamak:

Gece sessiz bir anda odanıza ışığı çağırın. İster aydınlıkta gözler açık, ister gözler kapalı imgeleyerek çağırın. Şimdi ışığın içinden koruyucu kişisel meleğinizin enerjisini alın. Işığı sizi sarsın. Bu ışıkla adeta duş yapın. Mutluluğu hissedin. Şimdi temiz ve daha evvel kullanılmamış bir kâğıt ve bir zarf alın. Kâğıda meleklerden de yardım isteyerek aşkınıza söylemek isteyip de söyleyemediklerinizi güzelce yazabilmeniz için yardım isteyin. Mektupta aşkınızla paylaşmak istediğiniz her şeyi yazın. Hep olumlu ve net cümleler seçin. Aşkınızdan istediklerinizi, ilişkinizde hayal ettiklerinizi yazın. Mektubu bitirince zarfa koyun. Zarfa aşkınızın adını yazın. Sevgiyle kapatın zarfı. Şimdi istediğiniz meleklerin adını içinizden söyleyin. Meleklerin enerjisi ve yardımıyla bu zarfın içinde yazılanların aşkınıza ulaşacağına inanın. Doğru an’ın geldiğini hissettiğiniz zaman zarfı yakın. Külleri odanızdaki pencerenin dışına koyun. Meleklere çok teşekkür edin, mesajın aşkınıza güzel meleklerce ulaştırılacağını bilin.

Aşkta barışmak:

Kuşların bol olduğu yere gidin ve tüm kuşlara bolca yem verin. Barışmayı dileyin. Kelebekleri görebileceğiniz yere gidin, onları izleyin. Barışmayı dileyin. Gökyüzüne bir uçurtma bırakın ve aşkınızla barışmayı dileyin. Eğer varsa gökkuşağının altından geçin. Barışmayı dileyin. Akşama doğru aniden kafanızı bulutlara çevirin. İlk gördüğünüz bulutun aldığı şekil aşkınız ve barışma ile ilgili bir ipucu verecektir. Melekler bizim algımıza göre gökte olduğu için bu çalışmada göğe dair semboller kullanılıyor. Gece uyumadan önce en son bir yıldıza bakıp yine barışmak için dilek tutun. Gece uyurken beklediğiniz mesajı rüyanızda alabilmek için meleklerden yardım dileyin.

Eski aşkı geri çağırma:


Geceyi bekleyin. Yeni ay dönemi olsun ki yeni enerjileri çağırabilin. Büyük bir halat bulun. Yedi adet gevşek düğüm yapıp halatı daire şekline getirin. Odanızın tam ortasında yerde dursun. Dairenin içine girip lotus pozisyonunda oturun. Eller yukarı bakıyor. Meleklerden gelecek güzel enerjilere açık olmak içindir. Daire sonsuzluk içindir. Şimdi dairenin içine sonsuz sevgiyi çağırın. Baş Melekler Mikâil, Cebrail, Rafael, Uriel’i enerjileriyle çağırın. Sağınızda Mikâil, solunuzda Cebrail, önünüzde Uriel, arkanızda Rafael sizinledir. Baş Meleklerin enerjisini aldıktan sonra derin bir nefes alın. Geri çağırmak istediğiniz aşkınızı öncelikle tüm içtenliğinizle affetmeniz gerekir. Affedin her ne yaptıysa affedin. Doğru enerji ve geri çağırma ancak bu şekilde aktif olur. Şimdi halatın içindeyken tek tek düğümleri açmaya başlayın. Açılan her bir düğümde kötü anıların silindiğini onu bağışladığınızı kalbinizde ona yer açıldığını onu çağırdığınızı düşünün. Her bir düğümü çözdüğünüzde aranızdaki sıkışıp kalan enerjinin de açıldığını düşünerek buna inanın. Tüm düğümler çözüldüğü anda halat yine daire olarak etrafınızda dursun. Siz hala içinde oturun. Daire sonsuz sevgiye gönderme yapıyor. Onu sonsuz ve gerçek aşkınız olarak tam o an kabul edin. Yiçinizden yaşamıma geri çağırdım diyerek tekrarlayın. Bu güzel çalışmada sizinle birlikte oldukları için meleklere teşekkür edin. 


NoT: Melekler Ve Dünyanın Kurtuluşu (T.Işınsu) adlı kitaptan alınmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sizin Yorumunuz.!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...