FİRARİ MÜRDÜM ÇİÇEĞİ kitabım ÇIKTI okudunuz mu ?

27.10.15

Meleklerle İrtibat Çalışması


Sessiz ve sakin olabileceğiniz bir yer seçin. Sevdiğiniz renkte bir mum hatta tütsü yakın. Nefesinizi düzenleyin. Rahat ve doğru nefes alıp veriyor olmalısınız. Sevgi huzur esenliği düşünün ve odaklanın. Altından çok güzel bir fanusun içinde kendinizi imgeleyin. Yine altın ama içinde pembe detayları da olan bir ışık seli şimdi üzerinize düşmeye başlasın. Nefes alıp verin. Şimdi kişisel koruyucu meleğinizi imgelemeye çalışın Ya da çok çalışmadan onu önünüzde varsayın. O an bir ses hafif bir rüzgâr bir his ya da koku da gelebilir. Gerçekte melekelerin tüm bunlara ihtiyacı yok ama bu boyutta sizin irtibatta daha emin olmanız için bu tip işaretler olabilir. Meleğinize güvenin orada olacağını bilin. Meleğinize soracağınız soruyu ya da yardım isteyeceğiniz konuyu netleştirin. Rahat ve güvenli olun.  Mesajlarınızı iç biliş yoluyla da alabilirsiniz. Bazen mesaj gecikir ya da ertelenir ve çalışmayı tam bırakacakken de gelebilir.  Çalışmaya düzenli devam edin. Meleklerden cevaplar onların sizinle ilgili tercih ettikleri şekilde sizin için en uygun olacak biçimde gelir. Bazen mesaj sonraki bir An veya mekânda başka bir konun gelişmesinin içinde de gizli olabilir. Hatta radyo ya da televizyondaki bir programda da gizli bazı detaylar olabilir. Cevap mutlaka kesinlikle gelir.

“Sevgili Melekler Yaşamımı sevgi ve güzellikle kuşatın. İlahi ışığı benimle paylaşın. Beni sevin. En saf sevgiyi şimdi yaşamıma davet ediyorum. Gerçek içsel rehberliği seçiyorum. Allah sevgisiyle yaşamımda ilerlemek istiyorum. Bana hep destek olun. Sizi seviyorum, teşekkür ederim.” 

Hak ettiğiniz ve inandığınız ne varsa sizin olur ve meleklerde bu yönde sizin için çalışır. Hak ettiğinize inanmıyorsanız bir şeyi o zaman yine melek enerjisiyle çalışarak arının. Karma borçlarınız varsa, Evet bu yaşamda bunlar ödenecektir. Kötü deneyimler ve zorluklar bu nedenle sizi ziyaret edebilir. Eski karmayı tamamlamak esastır. Geçmiş yaşam deneyimlerinizi kaderinizi taşıyan melekler zaten biliyor, bunu unutmayın. Eski acı deneyimlerinizi yüzleştikten sonra mutlaka serbest bırakın.

Karma borcu ve Melekler


Birini kırdığınızda, bilerek ve isteyerek insanları yanılttığınızda, borç alıp ödemediğinizde, aşkta birini haksız yere bıraktığınızda, iftira ettiğinizde, çaldığınızda ve benzer her türlü konuda kendiniz için olumsuz karma yaratırsınız. Karma yaratmak kader konusunu ele almayı sevenlerin inandığı ve çekindiği de bir konudur. Başkalarını kandırmakla kendinizi kandırmak arasında aslında karma söz konusu olduğunda hiçbir fark yoktur. Hepimiz bir’iz, birimize olan her birimize oluyor. Başkalarına yaptığınız her kötü şeyi gün ve an gelecek deneyim edeceksiniz. Kötülükten kaçının, kaçındıkça zaten daha olumlu ve akışa uygun konular, kişiler ve olaylar sizi çevreleyecek. Yüksek benliğiniz ve karma planınız geçmişte yapmış olduğunuz tüm hataları ödemeniz için size fırsatlar sunacaktır. Bunları görebilmek önemlidir. Yaşamın tek gerçek ve ilâhi amacı tekâmül’e gitmek olduğu için bu gerçekleri göz ardı etmeden yaşayın. Karma borçlarınızı öderken her zaman meleklerden enerji desteği alabilirsiniz. Çok saf ve güzel bir niyet olduğu için bu yolda size ışık tutacaklar. Baş melek Cebrail’den yardım isteyin. Geçmişteki hatanızı biliyorsanız şimdi onunla yüzleşin ve baş meleğin yardımıyla yaşamınıza bu borcu doğru şekilde ödeyebilmek için hem sizinle olmasını hem de ilgili konuda şanslar sunmasını doğru mekân kişi durum detayları sizin karşınıza çıkarmasını rica edin. Melekler bu tarz içtenlikli ve sevgi dolu istekleri geri çevirmiyor. Karma şifalanması için affetmek çok önemli. Affederken melekler ve en saf enerjiler sizinle olmalıdır. Allah bizi koşulsuzca sever, Biz O’nun zerreleriyiz, O bizi bağışlar. Tövbe etme hakkını bizlere verir. Meleklerde Allah’a itaat eder. Melekler ve saf enerjileriyle çalışarak. Geçmişi ve geçmişte kalması gerekenleri serbest bırakın. Bunu yaptığınızda tekrar eden yanlış, sizi üzen mutsuzluk veren olaylar gider ve bir daha geri gelmez. Yeni bir karma ve meleklerinde şifayla eşlik edeceği mutlu bir yaşam için doğru olun, cesur olun, sevin, sevilin, hayal kurun, şifa verin, yardım edin, olumlu düşünün, Meditasyon yapın ve şükredin. Her durumun içinde sizin için gizli mesajlar ve iyilikler vardır. Bunları görebildikçe zaten artık hep iyi şeyler olmaya başlar. Neye direnirseniz o akıp gider ve değişmez. Serbest olun. İstenmeyen durumlarla savaşmayın. Onları serbest bırakın. İlgilenmediğiniz hiçbir şey sizi üzmeye de devam edemez.

NoT: Melekler ve Dünyanın Kurtuluşu(T.Işınsu) adlı kitaptan alınmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sizin Yorumunuz.!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...