FİRARİ MÜRDÜM ÇİÇEĞİ kitabım ÇIKTI okudunuz mu ?

22.4.16

Felçli El-Ayağa Çözüm


Ailenizde veya etrafınızda felç,romatizma,kırık sonrası cansız kalan uzuv gibi hastalıklara sahip insanlar varsa size bir tarif vereceğim. Bu tarif Almanya’da bir profesör tarafından 20 yıl kadar önce yapıldı ve felç geçirmiş ayak üzerinde uygulandı. Felç sebebi ile kasılan ve o şekilde kalan parmaklar tam olarak açıldı.
Saf zeytinyağı ve turşu tuzu ile yapılan basit bir karışım.
BİR LİTRE ZEYTİNYAĞI VE YARIM KİLO TURŞU TUZU
Turşu tuzunu ve saf zeytinyağını bir şişede karıştırın. 2,5 litre kola şişesinde karışımı hazırlamanız daha kolay olur. Bu şişeyi güneş alan bir yere koyunuz. Her zaman elinizin altında bir yere koyarsanız çok daha iyi olur. Çünkü gün içinde fırsat buldukça çalkalayıp tekrar güneşe koymak gerekiyor. O tuz çalkalamanın etkisi ve güneşin ısısı ile zeytinyağının içinde eriyerek dipte tortu haline geliyor. Mesela 25-30 derece arası ısıda 10 gün güneşlenirse kâfi derecede yeterlidir.
Tuz eridikten sonra rahatsızlığı olanlar rahat bir yerde güneşe uzanarak güneş kremi gibi bu zeytinyağı karışımını şikâyeti olan bölgelerine sürsünler. Yağı sürmeden önce şişeyi mutlaka çalkalayınız. Kısa zamanda karışım haldeki macun sürülen ağrı yerlerinin macunun sürüldüğü andan itibaren damarların açıldığını göreceklerdir. Ciddi anlamda elektrik çarpıyormuş gibi garip hareketler hissedeceksiniz. Yarım saat kadar güneşlenip ılık suyla masaj yaparak karışım sürülen yeri yıkayın. Bunu haftada 3 gün yapmanız yeterli olacaktır. Çok zor değil uygulayın derim. Hele ki felç geçirmiş bir uzvun asla dönüşü olmayan bir tıbbı yanıltması benim çok hoşuma gitti.

Alıntı


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sizin Yorumunuz.!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...